O nás

 

Industry 4.0 je budúcnosťou všetkých priemyselných odvetví, vrátane energetiky, kde je nosným pilierom zhromažďovanie a práca s údajmi a ich efektívne využitie s ohľadom na trvalú udržateľnosť. S touto myšlienkou, využívajúcou skúsenosti špecialistov na IT a dodávateľa energetických zariadení, pomáhame spoločne hľadať riešenia pre inteligentnú energiu, dostupnú širokému spektru záujemcov pre využitie v každodennom živote.

Misia spoločnosti

Jedinečnou kombináciou viacerých zdrojov energie, služieb na mieru a flexibilitou pomáhame našim klientom prispievať k napĺňaniu princípov trvalej udržateľnosti s ohľadom na maximalizovanie hodnoty pre každého z nich.

náš tím

Tomáš Komada

CEO 

email: [email protected]

V odbornej obci sa aktuálne skloňuje slovo flexibilita. My sme pripravili softvérové a hardvérové riešenia pre riadenie flexibility v reálnom čase, vďaka čomu dokážeme ponúknuť možnosť jej odkúpenia od priemyslu, komerčnej sféry aj domácností, čo doposiaľ nebolo možné. Inými slovami, kúpime od Vás to, čo možno ani neviete, že máte. 

Skúsenosti

Zakladateľ  spoločnosti ProEnergo Group
Ruský pilotný projekt Smart Grid – pre ROSSETI. Komplexná dodávka technológií pre distribučnú sieť 20 kV, 120 rozvodní a trafostaníc s celkovým výkonom 200 MVA, sieť nabíjacích staníc pre elektromobily, aplikácia moderných technológií ABB, SGB a iných svetových výrobcov.

Matej Michalko

Chairman of the Board
email: [email protected]

Energetiku, ako tradične konzervatívny sektor s vysokým stupňom regulácie, môže technológia blockchain zásadne ovplyvniť. Blockchain je postavený na princípoch transparentnosti a bezpečnosti, a tak dokáže umožniť efektívnu komunikáciu jednotlivých entít, čím sa vytvoria lepšie podmienky pre obchodovanie a možnú úsporu. Práve blockchain dokáže vďaka jednoduchej štruktúre riadenia prepájať dopyt s ponukou, garantovať krátke transakčné časy a najmä finančne zefektívniť operácie.

Skúsenosti

Priekopník blockchainu a organizátor bitcoinových konferencií, zakladeľ prvej bitcoinovej marketingovej agentúry Bitcoin Marketing, tvorca projektu ALAX, zakladateľ spoločnosti Blockchain R&D Hub a Coinsulting, CEO a zakladateľ spoločnosti DECENT

Mikuláš Praščák

Head of Development

email: [email protected]

Naším cieľom je vniesť efektivitu do spôsobu, akým dnes energiu spotrebúvame využitím nových technológií. Meníme spôsob výroby, distribúcie a využitia energie. Naše digitálne riešenia v energetike pomáhajú zvýšiť využiteľnosť zelenej energie a dokážu transformovať trh tak, aby reagoval na aktuálne potreby.

Skúsenosti

Vývoj unikátnych state-of-the-art metrologických systémov – realizácie, inštalácie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie kompletných riešení na kľúč po celom svete pre desiatky klientov, ako sú výrobcovia elektromerov, ciachovne a metrologické laboratória. 

Vývoj a uvedenie do výroby testovacieho a simulačného zariadenia pre systémy vlakového zabezpečovača.

Zaujali sme Vás? Dajte nám vedieť, možno Vás práve hľadáme do tímu.