Hľadáme do tímu

Sme dynamicky sa rozvíjajúci start up pôsobiaci nielen na Slovensku, ale aj na viacerých zahraničných trhoch. Za základ úspechu považujeme prístup k informáciám a schopnosť ich efektívne využívať. Budúcnosť synergie IT a energetiky vidíme v dvoch rovinách, ako ekonomický prínos pre klienta a ekologický pre celú spoločnosť.

Naše benefity

Nepotrebujeme, aby ste s nami sedeli od 9.00 do 17.30 hod. Potrebujeme, aby ste stíhali termíny a odovzdávali kvalitne vypracované zadania.

Ak budete s nami pracovať, nemusíte si kupovať nový oblek. Keď potrebujete, môžete pracovať z domu, hoci aj v pyžame.

Ak sa chcete posúvať v profesijnom živote, radi vás podporíme. Využite interné či externé školenia alebo odborné konferencie, ktoré prispejú k Vášmu osobnému rozvoju.

BUSINESS DEVELOPER / OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Náplň práce

  • Reprezentuje spoločnosť voči externému prostrediu a prezentuje možné riešenia spolupráce potenciálnym zákazníkom
  • Vyhľadáva nových klientov a pripravuje pre nich ponukové listy
  • Zabezpečuje získavanie vstupných dát od potenciálnych klientov za účelom zabezpečenia analýzy a prípravy ponuky na mieru
  • Spracováva cenové ponuky, vedie obchodné rokovania a následne ich prezentuje zákazníkom
  • Zabezpečuje starostlivosť o existujúcich klientov, ponúka im rozšírenie služieb v prípade nových produktov, overuje spokojnosť s ponúkanými službami, navrhuje nové riešenia
  • Buduje obchodné vzťahy, dojednáva obchodné podmienky, zabezpečuje prípravu zmlúv
  • Spolupracuje s marketingovým oddelením za účelom efektívnej prezentácie produktov spoločnosti voči externému prostrediu s cieľom podpory predaja
  • Monitoruje aktivity konkurencie
  • Hľadá nové riešenia a prezentuje očakávania od klientov smerom k vývojovému tímu spoločnosti
  • Koordinuje dodávky služieb, zabezpečuje záručný servis

Čo požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (v oblasti techniky výhodou)
  • Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Prax min. 2 roky
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Analytické a technické myslenie, nadšenie pre energetiku a nové riešenia
  • Schopnosť navrhovať nové ako aj optimalizovať existujúce riešenia a vedieť sa samostatne rozhodovať.
  • Dobré obchodnícke zručnosti – skúsenosti v oblasti výhodou
  • Dobré komunikačné zručnosti – schopnosť vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách, schopnosť presvedčiť ich a získať na svoju stranu
  • Skúsenosti s obchodovaním s energiou – výhodou

 Mzdové podmienky (brutto)

  • 1 600 EUR/mesiac
  • Mzda sa môže meniť smerom nahor v závislosti od seniority kandidáta ako aj jeho výsledkov (bonusový systém)

SCADA ARCHITEKT (WIN CC OA)

Náplň práce

  • Zabezpečuje analýzu požiadaviek, funkčnej špecifikácie a ostatných vstupných podkladov za účelom návrhu vlastného aplikačného SW na mieru pre zákazníka v oblasti energetiky
  • Samostatne vykonáva činnosť v oblasti programovania v systéme WIN CC OA a jeho uvedenia do prevádzky.
  • Parametrizuje dáta a implementuje funkčné bloky v prostredí WIN CC OA
  • Spracováva dáta z externých zdrojov – navrhuje SW rozhrania
  • Pripravuje testy a testovanie jednotlivých častí systému
  • Tvorí technickú dokumentáciu k spracovaným softwarovým riešeniam
  • Analyzuje identifikované incidenty a problémy z testovacej alebo živej prevádzky
  • Spolupracuje s externým tímom programátorov

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti techniky (IT výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť programovania vo WIN CC OA – pokročilý
  • Analytické a technické myslenie
  • Schopnosť navrhovať nové ako aj optimalizovať existujúce riešenia a vedieť sa samostatne rozhodovať
  • Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, systematickosť, zmysel pre detaily, trpezlivosť, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, orientácia na výsledok
  • Záujem o moderné technológie v energetike – výhodou

  • Mzda uchádzača sa môže zvyšovať vzhľadom na úroveň jeho seniority a skúseností

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila,  prosím, dajte nám vedieť.

ProGridTech je členom aliancie EBA250.