Spoločnosť ProGridTech sa tento rok po prvýkrát predstaví medzi vystavovateľmi na tradičnom medzinárodnom veľtrhu elektrotechniky, energetiky, automatizácie a komunikácie Amper 2020. Okrem vlastného stánku ProGridTech pozývame návštevníkov aj na prehliadku nášho stánku Energy Box, kde uvedieme vlastný prototyp efektívneho využitia energie pre domácnosti, priemysel a developerov. Nájdete nás od 17. do 23.3.2020 na výstavisku Brno, v hale P, stánku 1.18.

Počas výstavy predstavíme odbornej verejnosti naše riešenia v oblasti energetiky, služby agregátora a možnosti zapojenia do virtuálnej elektrárne, názorne ukážeme fungovanie batériových riešení, ktorých výsledkom je ekonomická efektívnosť a umožníme nahliadnuť do našich úspešných prípadových štúdií s atraktívnym ekonomickým a ekologickým výsledkom. Samozrejme, ak máte záujem, aby sme aj vám vypočítali možné úspory energií a ich finančné vyčíslenie, srdečne vás do stánku pozývame.

Hneď vedľa nás máme stánok Energy box, ktorý predstavuje spojenie vlastného zdroja energie, možnosti uskladniť ju a využiť v čase, keď ju budete potrebovať. Vďaka nemu znížite odber z verejnej siete a ušetríte mesačné náklady na elektrinu. V našom stánku si budete môcť po prvýkrát naživo vyskúšať fungovanie Energy boxu v bežnej domácnosti. Okrem praktickej ukážky jednotlivých komponentov Energy boxu budete mať k dispozícii tablet, kde si môžete ľubovoľne zvoliť svoje parametre a okamžite uvidíte možnosti efektívneho využitia energií vo vašej domácnosti.